Fujitsu Celsius H720
Kód: 14693Související produkty
Detailní popis produktu
Intel Core i7
Procesory s označením i7 představují jedny z nejvýkonnějších zástupců řady Intel Core. Díky inovované architektuře si poradí s jakoukoliv překážkou, kterou před ně postavíte. Rádi hrajete počítačové hry, editujete video ve vysokém rozlišení nebo snad navrhujete grafiku v náročných 3D programech? Procesory i7 si na každé takové činnosti doslova smlsnou. Opět se zde setkáváme s technologí Hyper-Threading, která umožňuje jednomu fyzickému jádru chovat se jako dvě virtuální jádra. V praxi to znamená, že je procesor schopen zpracovávat více informací současně, aniž by musel aktivovat další fyzické jádro, čímž je dosaženo menší spotřeby elektrické energie. Nechybí ani technologie Turbo Boost, jenž je schopna navýšit základní frekvenci a výkon procesoru v případě, kdy je otevřena náročnější aplikace. Oproti procesorům i5 došlo k opětovnému navýšení kapacity cache paměti, která díky ukládání často se opakujících procesů pomáhá v plynulejším chodu systému.
SSD disk
Starší technologie klasických pevných disků funguje na principu točící se plotny, na kterou se zapisují data. Při vyhledávání konkrétních dat musí počítač projít všechna uložená data na disku čímž se prodlužuje výsledná doba práce. Pevný disk je díky velkému množství pohyblivých částí mnohem náchylnější k otřesům, poškození a následné nenávratné ztrátě dat. Tento notebook disponuje novějším diskem SSD s kapacitou 128GB. Tyto disky pracují v podstatě na stejném principu jako USB flash paměti, či paměťové karty. Všechny pohyblivé části jsou zde nahrazeny soustavou elektronických součástek, které nabízejí mnohonásobně vyšší přenosové rychlosti, tišší chod, menší energetickou spotřebu a větší odolnost vůči poškození.
Intel Core i7-3520M (2,90 - 3,60GHz) | ![]() |
![]() |
15,6" LED Full HD displej (1920x1080px) |
8GB RAM DDR3 | ![]() |
![]() |
Wifi |
128GB SSD | ![]() |
![]() |
DisplayPort, VGA, eSATA, LAN, 3 x USB 3.0 |
Integrovaná: Intel HD Graphics 4000 Dedikovaná: NVIDIA Quadro K1000M - 2GB DDR3 |
![]() |
![]() |
DVD-RW |
Čtečka paměťových karet | ![]() |
![]() |
Čtečka otisků prstů |
Windows 7 Professional | ![]() |
![]() |
380 x 257 x 36 mm |
2,80 kg | ![]() |
Svých zákazníků si vážíme! Všechny notebooky mají systém již nainstalovaný a to se všemi nutnými ovladači. Nemusíte provádět žádné další optimalizace a instalace abyste si svůj notebook mohli hned naplno užívat. Systém je v CZ jazyce, klávesnice je počeštěná kvalitním vinylem. Všechny notebooky rovněž důkladně testujeme. U nás tedy nehrozí, že si koupíte neotestované nefunkční zařízení.
Doplňkové parametry
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.